Aktuality


Druhá Míza Country opět hraje!!!

Ahoj kamarádi, přátelé, pořadatelé, organizátoři a zájemci o naše hraní!

Druhá Míza Country ukončila kovidovou odstávku a zahájila sérii vystoupení. Můžeme přijet i k Vám.

Věříme, že se po dvouleté pauze opět setkáme a bude pro nás potěšením zahrát Vám známé české country skladby.

Děkujeme za Vaši přízeň.

2.Míza Country.

Na Žofíně Nymburk

Děkujeme všem účastníkům akce Country večera Na Žofíně v Nymburce. Bylo to krásné setkání. Měli jsme teď delší dobu pauzu, nyní to musíme napravit.

Plánujeme na březen akci v restauraci U Marka v Pečkách.

Ahoj Vaše 2.Míza

Náplavka Veltruby

Ahoj kamarádi,

v sobotu dne 2.6.2018 zahrajeme v přístavu U Dvou Vorvaňů ve Veltrubech. Plakát si můžete prohlédnout v našich fotkách.

Čekáme, že přijdete v hojném počtu. Ahoj 2M

Hodně zdraví v roce 2018

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci country hudby! Přejeme Vám úspěšný rok 2018, hodně zdraví, štěstí, pohody a radosti.

Vaše Druhá Míza Country.

Souhrn akcí z léta 2017

Ahoj kamarádi,

Kapela Druhá Míza Country je zde pro Vás a po delší odmlce se opět setkáváme.  V letošním roce jsme měli krátkou zdravotní přestávku a proto akcí nebylo příliš mnoho. Hráli jsme v Rozsochatci u Havl. Brodu u kamarádů Kocoura a Kočindy, v Hostinci Pod Drnem na Seči, v restauraci Cidlina na Soutoku, v Pískové Lhotě na Country zábavě a dalších místech.

Poslední akcí byl Country bál ve Třech Dvorech. Tato akce každým rokem zvyšuje svoji kvalitu a dostává se do povědomí občanů v širokém okolí. Taneční soubory nejsou pouze místní, ale i ze vzdálenějších míst a kvalita jejich programu stále roste. Bylo vidět, jak se členové tanečních souborů vzájemně povzbuzují a to velmi přispívalo k přátelské atmosféře v průběhu celého večera.

Jsme rádi, že i kapela Druhá Míza Country mohla zpříjemnit tento program a že se účastníci i návštěvníci dobře bavili a všichni si to společně užívali.

Můžete se podívat na fotky. Hodně zdraví přeje Vaše 2M.

Akce léto 2015

Přátelé,

V letním období se s námi můžete setkat u Sečské přehrady v restauraci Pod Drnem.

Nastává období dovolených a tak Vám přejeme příjemně prožité chvíle odpočinku a relaxace.

V srpnu se opět uvidíme ve Všechlapech.

Jsme s Vámi, zůstaňte s námi. Vaše Druhá Míza Country.

Návštěva Pístecké Duny

Ahoj kamarádi,

Pístecká Duna hrála v pátek 17.4.2015 v Countrysalonu Faldo a moc pěkně jim to hrálo. Fotky se moc nepovedly, ale některé můžete vidět v naší fotogalerii.

Večer jsme si hezky užili a Jirka z Duny vyzkoušel novou perfektní kytaru s krásným zvukem, kterou taky můžete vidět na fotkách.

Druhá Míza Country zahraje ve Všechlapech v sobotu 16.5. a za týden ve vinárně U Třešně v Nymburce. 

Jste srdečně zváni. Vaše 2M

 

Countrysalon Faldo - Všechlapy

Děkujeme všem hostům, kteří si nás přišli poslechnout na páteční produkci v Countrysalonu Faldo ve Všechlapech. Věříme, že se Vám naše hudba líbila. Díky také všem tanečníkům a zpěvákům. Další setkání ve Vaší útulné hospůdce plánujeme na pátek 13.březena 2015. Vaše Druhá míza Country.

Šťastný rok 2015

Zdravíme všechny příznivce country hudby a přejeme Vám šťastný a úspěšný rok 2015.

Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na další akce v tomto roce.

Vaše Druhá míza country.

Western, Pečky

Ahoj příznivci country hudby!

děkujeme, že jste se v tak hojném počtu dostavili na naši akci ve Westernu dne 6.12.2014. Takhle plný sál jsme již dlouho nezažili. Bylo vidět, že jste si přišli poslechnout muzilku a ten Váš zájem se doufám odrazil i v hudební produkci. Jsme rádi, že nám stále zachováváte přízeň a máme velkou radost, když je pro koho hrát. Chybělo sice banjo, ale o to víc práce měl Pavel na foukačku a podle toho jsme vybírali skladby. Věříme, že jsme naší muzikou vykouzlili i příjemné úsměvy na Vašich tvářích a budeme se snažit i nadále. Vaše Druhá Míza Country.

Páteční country večer ve Všechlapech

Druhá Míza Country zahraje ve Všechlapech na pátečním country večeru skladby ze svého repertoáru.

Kromě toho připravujeme nahrávky z živých vystoupení, jejichž ukázky si brzy budete moci poslechnout na našich stránkách.

Věříme, že se s Vámi uvidíme ve Všechlapech dne 28.11. od 20.00 hod a že nám pro nahrávky uděláte příjemnou zvukovou kulisu. Děkujeme, Vaše Druhá Míza Country.

 

Ohlasy našich posluchačů

Vážení,

jsem jako klient v lázních Poděbrady a měl jsem  možnost se zúčastnit Vaší akce v hospůdce "Na jízdárně" v sobotu 11. října. Jsem rád, že jsem tam mohl být - byla to fajn akce a děkuji za vzpruhu. Dobrý večer.

Karel Donát, České Budějovice, nyní Poděbrady 

Restaurace na Jízdárně, Poděbrady 11.10.2014

Přátelé, jste srdečně zváni na velkou kulturní akci poděbradské Restaurace Na Jízdárně. Už dlouho jsme tam nebyli a moc se na Vás těšíme v sobotu 11.10. ve 20.00 hodin. Je třeba si uvědomit, že nejdůležitější věci se neodehrávají v parlamentu ani v senátu, ale v hospodě!

Přijďte v hojném počtu, protože v těchto prostorách jsme ještě nepředstavili našeho hosta na housle Lenku Jehličkovou. Stává se již pomalu právoplatnou členkou kapely a její hudební projev dává kapele ten správný "šmrnc" a eleganci. Těšíme se na Vás. Vaše 2.Míza

Country bál ve Třech Dvorech

Country bál ve Třech Dvorech se opravdu povedl. Vzdáváme obdiv organizátorům a všem účinkujícím, za jejchž výkonem bylo vidět hodně práce a snahy potěšit ostatní.

Předtančení bylo rozděleno do různých kategorií tanečníků - nejmladší žáčci, mládež, dospělí. Byl vidět zájem všech účastníků, aby celá akce dopadla dobře. Ať jsou to organizátoři (ti především) ale také rodiče nejmenších tanečníků, ale i hosté, kteří se přišli na vystoupení podívat.

Jako host večera vystoupila taneční skupina Srdíčko Kolín. Jsme rádi, že i kapela Druhá Míza Country mohla zpříjemnit tyto krásné chvíle a věříme, že se naše produkce líbila. Zájem tanečníků byl veliký a po celý večer a bylo vidět, že si tanečníci na parketu s námi zpívají. To nás velmi těší. Zdraví Vás Vaše 2M.

Country bál, Tři Dvory

Přátelé, ČA Sport pro všechny a  Třídvoračky pořádají krásný country bál. Součástí večera bude ukázka Country tanců a jiných pohybových aktivit v podání  dětí, mládeže i dospělých.

Srdečně Vás zveme na setkání s přáteli v příjemném nekuřáckém prostředí. Vaše 2M.